Galatasaray Yandex Browser

Galatasaray Yandex Browser

Yandex.Browser ın kendilerine özel sürümlerini indirip en çok kullananlar Galatasaray taraftarları oldu. Yandex, GS taraftarlarına Yandex.com.tr için özel bir tema hediye etti.

14 Şubatta futbolaski.yandex.com.tr adresli web sitesinde, Fenerbahçeli ve Galatasaraylı taraftarların takımlarına destek vermek amacıyla başladıkları ve büyük ilgiyle karşılanan sanal mücadele sonuçlandı. Kazanan, Yandex.Broser in takımlarına özel sürümünü indirip en çok kullanan Galatasaray taraftarları oldu. Yandex, kazanan taraf olarak GS taraftarlarına Yandex ana sayfası için tasarlanmış olan özel bir GS teması hediye etti. Özel temaya www.yandex.com.tr/themes/galatasaray/ adresinden ulaşılabiliyor.

Beşiktaş ın da katılımıyla üç büyük futbol takımı arasında yeni kurallar, yeni görevler ile 19 Mart tan itibaren iki hafta sürecek olan yeni bir sanal derbi başlıyor. Yeni oyunun kuralları ve taraftarların takımlarını mücadelede öne taşımak için yapması gerekenler 15 Mart Cuma gününden itibaren futbolaski.yandex.com.tr de açıklanacak ve taraftarlar bu sayede 15-19 Mart tarihleri arasında büyük derbi için antrenman yapma fırsatı bulacak. Takımlar arasında turnuva usulünde gerçekleştirilecek olan yeni mücadeleler, taraftarlara takımlarıyla ilgili tarihi bilgilere dayanan sorular sorularak, yanıtları Yandex arama motorunda bulmaları üzerine kurgulanacak. Puanların nasıl kazanılacağı ile ilgili bilgiler ve kuralların detayları, 15 Mart Cuma gününden itibaren futbolaski.yandex.com.tr de yayınlanacak.

Galatasaray Yandex Browser Adresinden indirebilirsiniz.

Galatasaray Yandex Browser haberini indirland ekibimiz olarak okumanizi tavsiye ediyoruz. Haberin kaynagi olan Webeyn internet sayfasindan okuyabilirsiniz. indirland ekibi olarak bu haberi yapan Webeyn ekibine tesekkurlerimizi sunuyoruz